Σας ενημερώνουμε ότι οι τοποθετηθέντες εκπαιδευτικοί στην Ενισχυτική Διδασκαλία σχολικού έτους 2013-2014 πρέπει να προσέλθουν στην ΔΔΕ Δυτικής Θεσσαλονίκης προκειμένου να καταθέσουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Συγκεκριμένα:

• Οι εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ02 (φιλόλογοι) καλούνται να καταθέσουν τα δικαιολογητικά τους την Τρίτη 25-2-14 από τις 09.00 έως τις 12.00.
  • Οι εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ03 (μαθηματικοί) καλούνται να καταθέσουν τα δικαιολογητικά τους την Τετάρτη 26-2-14 από τις 09.00 έως τις 12.00.
  • Οι λοιποί εκπαιδευτικοί κλάδοι  ΠΕ04.01 (φυσικοί), ΠΕ04.02 (χημικοί) και ΠΕ06 (Αγγλικής φιλολογίας) καλούνται να καταθέσουν τα δικαιολογητικά τους την Πέμπτη  27-2-14 από τις 09.00 έως τις 12.00.

ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ  είναι τα παρακάτω

1.    ΦΟΡΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ (τη χορηγεί η Διεύθυνση)

2.    ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ 1599/1986 (τη χορηγεί η Διεύθυνση και περιέχει συγκεκριμένο κείμενο)

3.    ΑΠΛΟ ΦΩΤΟΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΜΗ ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΟ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ

4.    ΑΠΛΟ ΦΩΤΟΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΜΗ ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΟ ΤΗΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ (ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΦΜ ΚΑΙ ΔΟΥ)

5.    ΑΠΛΟ ΦΩΤΟΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΜΗ ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΟ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟΥ ΕΝΣΗΜΩΝ ΙΚΑ (ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΜ ΙΚΑ)

6.    ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΕΝΤΥΠΟΥ ΟΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΑΜΚΑ

7.    ΑΠΛΟ ΦΩΤΟΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΜΗ ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΟ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟΥ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ  (ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΔΙΑΚΡΙΤΟΣ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΟΣ)

8.    ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ (Αν υπάρχουν παιδιά που σπουδάζουν απαιτείται και Βεβαίωση εγγραφής στη σχολή) (Δεν χρειάζεται από τους ελεύθερους που δεν έχουν οικογενειακές επιβαρύνσεις)

9.    ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΠΤΥΧΙΟΥ

10.   ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΥΠΟΥ Α΄ (ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΝΟ)

11.   ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΑΜΕΙΟ (ΤΣΜΕΔΕ, ΤΣΑΥ, ΟΑΕΕ ΚΛΠ) ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΟΠΟΥ ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ

12.   ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ ΤΙΤΛΟΣ (ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ) ΚΑΙ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΣ ΤΙΤΛΟΣ (ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ)

13.   ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑΣ (ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ) ΓΙΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑΣ ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ  Μ.Κ.

14.   ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΥΓΕΙΑΣ ΑΠΟ Α/ΘΜΙΑ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, ΚΡΑΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Ή ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ή ΙΔΙΩΤΗ ΓΙΑΤΡΟ (εντός μήνα)(Αν υπάρχει

15.   ΔΥΟ ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ ΠΡΑΞΗΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (Αφού πάτε στο σχολείο και μετά)

ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΝΕΩΤΕΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ.