Ανακοινοποίηση ως προς τις ώρες στις ειδικότητες ΠΕ02 και ΠΕ03, λόγω μείωσης των τμημάτων του Γυμνασίου Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Ευόσμου.

Καλούνται όσοι εκπαιδευτικοί επιθυμούν να αποσπαστούν σε Διαπολιτισμικά σχολεία της ΔΔΕ Δυτ. Θεσσαλονίκης να υποβάλουν αίτηση απόσπασης για τις συγκεκριμένες σχολικές μονάδες στα εναπομείναντα κενά που φαίνονται στο αντίστοιχο επισυναπτόμενο αρχείο.

Αίτηση απόσπασης μπορούν να καταθέσουν οι οργανικά ανήκοντες στη ΔΔΕ Δυτ. Θεσσαλονίκης εκπαιδευτικοί, καθώς και όσοι εκπαιδευτικοί αποσπάστηκαν στο ΠΥΣΔΕ Δυτ. Θεσσαλονίκης από άλλα ΠΥΣΔΕ.

Η αίτηση απόσπασης θα πρέπει να συνοδεύεται από τα απαραίτητα δικαιολογητικά, όπως αυτά αναφέρονται στο επισυναπτόμενο έγγραφο με τα κριτήρια μοριοδότησης και να σταλούν με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  το αργότερο έως την Τρίτη 06-09-2022.