Παρακαλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί, οι οποίοι έχουν προσληφθεί με το Πρόγραμμα Χρηματοδότησης Τακτικού Προϋπολογισμού,

1.    να διαβάσουν προσεχτικά το έγγραφο με τις οδηγίες και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, τα οποία επισυνάπτονται παρακάτω,

2.    να συμπληρώσουν τα απαιτούμενα δικαιολογητικά,

3.     να στείλουν ΑΜΕΣΑ το δελτίο απογραφής, χωρίς να συμπληρωθούν τα πεδία «Ημερομηνία Ανάληψης» και «Σχολείο Τοποθέτησης», στο e-mail Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Το ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ, πλήρως συμπληρωμένο μετά την τοποθέτησή τους, θα ενσωματωθεί στο φάκελο των δικαιολογητικών πρόσληψης που θα κατατεθεί στη σχολική μονάδα τοποθέτησης.

Οδηγίες για την ψηφιακή σύμβαση θα βρουν στον παρακάτω σύνδεσμο του Υπουργείου Παιδείας, Θρησκευμάτων & Αθλητισμού
Τέλος, να παρακολουθούν τον ιστότοπο της ΔΔΕ Δυτικής Θεσσαλονίκης για περαιτέρω οδηγίες-ανακοινώσεις.