Ύστερα από την αρίθμ. 34199/Ε4/03-04-2024 (ΑΔΑ:ΨΕΠΡ46ΝΚΠΔ-ΤΜΙ) (Ανακοινοποίηση στο ορθό) Υ.Α. με θέμα: «Μεταθέσεις Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΕΕΠ) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (ΕΒΠ) σχολικού έτους 2023-2024», καλούνται τα μέλη ΕΕΠ και ΕΒΠ που
1. μετατέθηκαν στην περιοχή μετάθεσης Β’ Θεσσαλονίκης
2. ζήτησαν βελτίωση θέσης μέσα στην ίδια περιοχή μετάθεσης(εφόσον το επιθυμούν) και
3. βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ,
να αποστείλουν αίτηση τοποθέτησης σε συγκεκριμένες σχολικές μονάδες λαμβάνοντας υπόψη τον επισυναπτόμενο πίνακα κενών.
Τα μέλη ΕΕΠ και ΕΒΠ μπορούν, εκτός από τα σχολεία στα οποία υπάρχει οργανικό κενό, να δηλώσουν και οποιαδήποτε άλλη σχολική μονάδα επιθυμούν, καθώς είναι δυνατόν να προκύψουν κενά από βελτιώσεις. Δηλώσεις τοποθέτησης κατατίθενται από μέλη ΕΕΠ-ΕΒΠ που ανήκουν σε κλάδο όπου υπάρχει κενό.

Παρακαλείστε να αποστείλετε τις αιτήσεις έως και την Παρασκευή 17/04/2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση : Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..