Ανακοινώνεται η τοποθέτηση των εκπαιδευτικών που ανήκουνστην αρμοδιότητα της Διεύθυνσης Δ.Ε. Δυτ. Θεσσαλονίκης και αποσπάστηκαν στο ΠΥΣΠΕ Δυτικής Θεσσαλονίκης με απόφαση του Περιφερειακού Διευθυντή Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας, όπως παρακάτω:

α) όσοι από αυτούς έχουν οργανική, στην οργανική τους θέση.

β) όσοι από αυτούς βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ, στις σχολικές μονάδες που αναγράφονται δίπλα στο ονοματεπώνυμό τους, όπως ο συνημμένος πίνακας.

Επίσης, τοποθετούνται οι εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης που αποσπάστηκαν στο ΠΥΣΔΕ Δυτ. Θεσσαλονίκης και υπηρετούσαν για τις ανάγκες των δημοτικών σχολείων στο ΠΥΣΠΕ Δυτ. Θεσσαλονίκης με απόφαση του Υ.ΠΑΙ.Θ για το διδακτικό έτος 2013-2014, στις σχολικές μονάδες που αναγράφονται δίπλα στο ονοματεπώνυμό τους, όπως ο συνημμένος πίνακας.

Όλοι οι ανωτέρω εκπαιδευτικοί πρέπει να παρουσιαστούν στο σχολείο τοποθέτησής τους την Παρασκευή 20-6-2014.