ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ως προς τις τοποθετήσεις εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ12-ΠΕ17 (ΠΟΛΙΤ. ΜΗΧ.- ΑΡΧΙΤΕΚΤ.- ΤΟΠΟΓΡ.)

Από το ΠΥΣΔΕ Δυτ. Θεσσαλονίκης ανακοινώνεται ο προσωρινός πίνακας τοποθετήσεων των εκπαιδευτικών που βρίσκονται στη Διάθεση ΠΥΣΔΕ, των εκπαιδευτικών που μετατέθηκαν στο ΠΥΣΔΕ Δυτ. Θεσσαλονίκης και των εκπαιδευτικών που αιτούνται βελτίωση θέσης. Καλούνται οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν να καταθέσουν αίτηση για διόρθωση λαθών ή παραλείψεων επί του παραπάνω πίνακα, να το κάνουν έως τη Δευτέρα 25-7-2016 και ώρα 11:00, στο Πρωτόκολλο της ΔΔΕ Δυτ. Θεσσαλονίκης.

Μετά την οριστικοποίηση του παραπάνω πίνακα, θα κληθούν οι εκπαιδευτικοί που δεν τοποθετήθηκαν σε σχολείο της προτίμησής τους να καταθέσουν εκ νέου δηλώσεις τοποθέτησης στα εναπομείναντα κενά, εφόσον το επιθυμούν. Μετά και την προαναφερθείσα διαδικασία, οι εκπαιδευτικοί που δεν θα τοποθετηθούν σε σχολεία της προτίμησής τους, θα τοποθετηθούν προς το συμφέρον της υπηρεσίας στις υπόλοιπες κενές θέσεις.